За тези, които само четат :-)

Тази тема съдържа организационни въпроси, свързани със статута и дейността на съюза.

Модератори: goro, admin

За тези, които само четат :-)

Мнениеот tasco » Съб Яну 10, 2015 7:21 pm

Здравейте скъпи приятели,
Честита нова година. Честити десетки празници, които минаха, докато ме нямаше тук. Измина една много щура за мен година :-), в която бях изчезнал "яко дим" :-). Но ето ме отново на едно приятно за мен място. И какво намирам... няколко човека, които си комуникират и купчина, които само ги гледат :-). Малко като ... :-).
Всъщност това не е толкова лошо - явно дейността ни е интересна и се следи. За което благодаря от сърце от името на всички (без да съм ги питал ;-) :-), ама те ще ми простят, надявам се :-) )

Хайде скъпи приятели и съмишленици. Включете се в разговора. Драснете някой и друг ред с предложение или мнение и тук. Имам чувството, че само в "клюкарника" (разбирайте "фацебук" :-( ) се пише.
Надявам се вече и аз да съм по-активен и тук и в живите мероприятия. По-наваксах с делата, с които съм се захванал и ще направя всичко възможно да се "върна на сцената" :-).

Призовавам и всички четящи да се включат. Почвам да се замислям дали да не измисля и някаква награда ;-) :-). ... Дали има нужда ... :-) ????
Аватар
tasco

Re: За тези, които само четат :-)

Мнениеот tasco » Съб Яну 10, 2015 7:23 pm

Опс.... За малко да забравя.

Изключително ми беше приятно да прочета и видя снимките от всички, което се е случило, докато аз "странствах" по други дела. Поздравления за всички Вас, които сте участвали и специално за тези, които са писали за случилото се :-)
Аватар
tasco

Мнениеот Markiz » Пон Яну 12, 2015 8:25 pm

Здравейте.Тасо добре дошъл и за много години!Добре ,че се завърна защото май само Жоро и моя милост драсваме по някоя и друга буква останалите повечето само читател много малко писател.
Аватар
Markiz

Мнениеот tasco » Вто Яну 13, 2015 9:07 am

Може би, ако измислим някоя награда за писателите, ще "вдигнем" активността :D :lol:
Аватар
tasco

Мнениеот Markiz » Вто Яну 13, 2015 6:51 pm

Здравейте.Награда като за кръста?Мда много свежа идея! :oops:
Аватар
Markiz

Мнениеот goro » Пон Фев 16, 2015 7:54 am

Може във водата да хвърлим една клавиатура или един дървен пищов. Но поне да е в минерален топъл басейн.
Аватар
goro
Site Admin

Мнениеот tasco » Пон Фев 16, 2015 10:14 am

goro написа:... Но поне да е в минерален топъл басейн.

Да. Иначе съвсем никой няма да се заинтересува.
Но вероятно ще трябва басейна да е гарниран с вечеря и ракийка ;-) :-). Така интереса ще е по-голям :-)
Аватар
tasco

Назад към Организационни въпроси