Меморандум за сътрудничество

Тази тема съдържа организационни въпроси, свързани със статута и дейността на съюза.

Модератори: goro, admin

Re: Меморандум за сътрудничество

Мнениеот tasco » Вто Апр 30, 2013 4:23 pm

goro написа:...
Отново протягаме ръка с покана да направим официална среща между ръководствата на всички 8 организации в с. Рибарица на 29 и 30 юни 2013 г. (когато по решение на останалите 7 организации ще проведем третия национален събор на любителите на исторически оръжия и реквизит).

Напълно подкрепям Жоро в тази покана и подадена ръка. И силно се надявам да заработим заедно. Сигурен съм, че ще е от полза за всички. Признавам си, че лично аз ще съм изключително доволен :-)
Аватар
tasco

Мнениеот goro » Чет Окт 03, 2013 3:31 pm

Започна събирането на информация за съвместните изяви за 2014 г . на седемте сдруженията за които подписали меморандума за съвместно сътрудничество. Идеята е да се огласят датите на мероприятията и желанието на сдруженията да получат помощ чрез участие на сродните организации. След обобщаването на инфорамцията към края на настоящата година, същата ще бъде публикувана.
Аватар
goro
Site Admin

Мнениеот goro » Пет Май 22, 2015 10:40 am

С голямо удоволствие искам да съобщя, че подписалите меморандума за сътрудничество между сродни организации са вече осем. Осмото сдружение е "Св. вмч. Георги Победоносец" гр. Луковит.
При осъществената среща между ръководствата се изясниха общите цели и задачи, желанието за сътрудничество и липсата на разделителни линии между организациите и техните членове. В най-близко време плод на сътрудничеството ще бъде предстоящо мероприятие на брега на р. Дунав.
Да се надяваме на ползотворна бъдеща работа и успех на общите ни цели и задачи.
Аватар
goro
Site Admin

Мнениеот tasco » Сря Юни 03, 2015 10:56 am

Както се убедихме в Козлодуй, момчетата от Луковит са наистина сериозни и работят усърдно :-).
Добре дошли сред нас. Заедно ще постигнем повече :-)
Аватар
tasco

Мнениеот goro » Съб Авг 29, 2015 4:40 pm

Без да съм упълномощен съобщавам, че комитет "Родолюбие" оттегля подписа си от меморандума за сътрудничество. Мотиви не се съобщават. Аз няма да коментирам факта, защото няма изложени аргументи.
Аватар
goro
Site Admin

Мнениеот goro » Съб Авг 29, 2015 4:43 pm

Упълномощен съм от името на сдружение "Традиция 2015" гр. Плевен да съобщя, че сдружението се присъединява към меморандума за сътрудничество. В близко време ще очертаем програма за съвместни мероприятия, която ще съобщим своевременно.
Аватар
goro
Site Admin

Предишна

Назад към Организационни въпроси