Клуб "Бдинци" във Видин

Тази тема съдържа организационни въпроси, свързани със статута и дейността на съюза.

Модератори: goro, admin

Re: Клуб "Бдинци" във Видин

Мнениеот brandmajor_1 » Пет Май 06, 2011 7:48 am

Добре дошъл и от мен!
Честит празник и бъдещи успехи!
По обективни причини отдавна не бях имал възможност да вляза във форума и сега като успях да му отделя повечко внимание много се изненадах от някои реакции. Не виждам защо колегите от Видин се чувстват засегнати от забележките за униформите като ми се струва, че изобщо не са насочени към тях, тъй като те са нови, отскоро и предполагам не са имали необходимата информация, за да си направят всичко както трябва.
Всички забележки са изцяло към онези "Ветерани" (мълзелани по им приляга) които много добре философстват на всякакви клубни теми, ама като дойде до конкретна работа изчезват яко дим. Няма лошо да си правите каквито искате униформи, но не може да нямате общоприетата за клуба униформа, с която да участвате в мероприятията. И още, ако внимателно прочетете документите ще видите, че опълченската униформа е била с двуредна и цитирам "черная или темно синяя, как у моряков", мисля че цитатът е точен.
Така че не виждам място за сръдни и обиди, а напротив бих казал като стимул за изучаване на историческата действителност.
Радвам се, че вие сте дейни и сериозни хора и се надявам скоро лично да се запознаем!
Бъдете здрави!
Весело изкарване на празника!
brandmajor_1

Предишна

Назад към Организационни въпроси