Клуб "Бдинци" във Видин

Тази тема съдържа организационни въпроси, свързани със статута и дейността на съюза.

Модератори: goro, admin

Клуб "Бдинци" във Видин

Мнениеот goro » Пон Фев 28, 2011 9:09 pm

На 31 март 2011 г се учредява клуб към НС "Единение" в гр. Видин. Вече са разпратени покани, като подготовката за мероприятието е към своя край. Уредено е безплатно спане в една от вилите на МВР на 30-ти вечерта. Мероприятието ще започне на 31 март с поднасянето на венци пред паметника на загиналите. Ще се организира и скромна изложба на разрешените от Закона хладни, кремъчни и капсулни оръжия.
Желаещите да участват могат от сега да си подготвят смени, дежурства и ангажименти. Най-късно до 15 март трябва да знаем броя на желаещите.
Заявки за участие - или тук във форума или на известните телефони.
Аватар
goro
Site Admin

Re: Клуб "Бдинци" във Видин

Мнениеот tasco » Пет Мар 04, 2011 12:31 pm

Браво на колегите от Видин. :-)
Очевидно много са се постарали. Сигурен съм, че всичко ще мине добре.
Най-после ще можем и официално да им кажем - Добре дошли :-)
Аватар
tasco

Мнениеот ради » Сря Мар 16, 2011 3:21 pm

Стараем се!Подготовката тече. Някой неща си ги правим сами... :D
Прикачени файлове
052.jpg
052.jpg (108.57 KiB) Прегледано 7352 пъти
333.jpg
333.jpg (93.88 KiB) Прегледано 7352 пъти
ради

Мнениеот goro » Сря Мар 16, 2011 9:14 pm

Ха така.... ако човек не викне неволята трудно ще се оправи. Браво. Поне имате майстори и ентусиасти. Ние също се готвим и вярвам, че ще всичко стане както трябва. Очакваме с нетърпение. Още на 30 май ще дойдем 12 души, но се страхувам че има и повече кандидати.
Аватар
goro
Site Admin

Мнениеот tasco » Съб Мар 26, 2011 8:54 pm

Личи си желанието на приятелите от Видин :-)
Поздравления и от мен :-)
Аватар
tasco

Мнениеот goro » Пон Мар 28, 2011 9:28 pm

Въпреки че информацията се знае, сборния пункт на 30 март е 9.00 часа на бензиностанцията Шел на изхода на София.
Аватар
goro
Site Admin

Мнениеот Markiz » Пон Мар 28, 2011 9:50 pm

Здравейте,благодаря вече сме навили часовника.
Аватар
Markiz

Мнениеот goro » Чет Мар 31, 2011 9:06 pm

Пускам няколко снимки от мероприятията в гр. Видин и се надявам и други участници да направят същото. Накратко това което сторихме във Видин. Поднесохме нашата почит към героичната саможертва на загиналите бойци от 3 бдински полк. На тържеството присъстваха много граждани, кмета на Видин, зам. областния управител, видинският митрополит, който отслужи тържествен молебен. Поднесохме венци и цветя на паметника на загиналите бдинци, дали повод за думите в марша - бдинци лъвове титани.
В тържествена обстановка беше учреден регионален клуб към съюза от 16 души. За председател беше избран Димчо Георгиев. Новият клуб и бъдещите му начинания бяха благословени от негово високопреосвещенство врачанският митрополит Сионий. Малката изложба на хладни, кремъчни и капсулни оръжия беше обект на интерес на гостите.

На тренировките
5059.jpg
5059.jpg (243.08 KiB) Прегледано 7273 пъти

5061.jpg
5061.jpg (327.69 KiB) Прегледано 7273 пъти

Участниците в мероприятието заедно с кмета и официалните гости
5075.jpg
5075.jpg (264.91 KiB) Прегледано 7273 пъти

5078.jpg
5078.jpg (374.2 KiB) Прегледано 7273 пъти

5088.jpg
5088.jpg (329.18 KiB) Прегледано 7273 пъти

учредяването на клуба
5092.jpg
5092.jpg (198.46 KiB) Прегледано 7273 пъти

5096.jpg
5096.jpg (197.72 KiB) Прегледано 7273 пъти
Аватар
goro
Site Admin

Мнениеот Опълченец » Чет Мар 31, 2011 9:35 pm

Браво и честит нов клуб .
Опълченец

Мнениеот Опълченец » Чет Мар 31, 2011 9:44 pm

:evil: Ще ме извините ама немога да не го кажа, с тия Швейцарски дрешки до кога ще я карате бре хора ?Интересно каква войскова част в България е била облечена с тях, като ви гледам с тях и ми се :cry: :(
Опълченец

Клуб "Бдинци" във Видин

Мнениеот djendo » Пет Апр 01, 2011 2:29 pm

ЧЕСТИТО НА КЛУБ БДИНЦИ :D :D :D

Ще ме извините ама немога да не го кажа, с тия Швейцарски дрешки до кога ще я карате бре хора ?Интересно каква войскова част в България е била облечена с тях, като ви гледам с тях и ми се

Ей, Йорданчо , Йорданчо. Мамин Колю :mrgreen:
Ако беше с нас щеше да видиш как добре си прекарваме и изкарваме и с тези униформи.
Много благодаря за изказаното мнение , ние много го ценим и държим на него , точно в този раздел на форума.
Кога съсдадохме клуб Бдинци , кога направихме мероприятието , кога успя да се обадиш.
Сигурно съм спал цяла година.
Тази тема и идея вече е приета на 3 то четене в клуба , явно само ти си пропуснал това , но се радваме че пак ни осветли духовно и исторически.
Всички много благодарим за изказаното мнение .
Просто искам да спомена от името на клуба , че Хари Потър все още не е член на Единение и всеки трябва да направи сам това нещо , което на практика изисква технологично време , но ние това с удоволствие го четем .
Това е светлината в тунела ни.
В колата ми имаше един зациклил , вече ставате двама. Или трима.

Все едно , мероприятието беше на високо ниво , домакините бяха чудесни а организацията и изпълнението - надявам се чудесни.
И пак Йоарданчо да ти благодаря за осветляването.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
djendo

Мнениеот Опълченец » Пет Апр 01, 2011 4:18 pm

Точно пък ти недеи да ми ръсиш мозак, щото вече 4г ми се мъкнеш с Швейцарските парцали .И нито си ми на броя на униформите нито на оръжията и въстановките та да ми се праиш на велик разбирач . :evil:
Опълченец

Мнениеот djendo » Пет Апр 01, 2011 4:39 pm

Имам мозък и си го ръся :mrgreen:
Нали не си помисли че ще те замерям със банкноти от 100 евро ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Не ми пука колко униформи имаш , да не обяснявам че не съм само аз този на когото не му пука колко униформи имаш ?
Само Жоро Маринов беше с двуредна униформа , и Валя беше със швейцарка.
Щом ти се гади от униформите с които бяхме , няма да гледаш и щом си толкова богат от към униформи да беше най-отпред .
Да напишеш че ти се гади от това как сме облечении спокойно можем да го изтълкуваме че ти се гади и от нас нали ?

За другото и мозЪка , както се пише , на никого не му пука ,
Опитах се леко с насмешка да ти обясня че не този раздел на форума е да ревеш за униформи , това е раздела на Бдинци .
Квестор съм на Софийския клуб и имам право да изразявам мнение , сега ти го казвам съвсем прпяко.
ВЪПРОСА С УНИФОРМИТЕ Е УТОЧНЕН И НЯМА ДА СТАНЕ ЗА ВЧЕРА!
ДВУРЕДНИТЕ СА ПРИЕТИ ЗА МЕРОПРИЯТИЯ ЗА ТОВА НЯМА ДА СПОРИМ.
ТУК Е МЯСТОТО ДА СЕ ПОЗДРАВИ КЛУБ БДИНЦИ А НЕ ДА СЛУШАМЕ КАК ТИ СЕ ГАДИ ОТ НАС ИЛИ ОТ ОБЛЕКЛОТО НИ И КОЛКО УНИФОРМИ ИМАШ .

П.С. Аре на бас че имам повече костюми на Канали и Армани от теб ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
djendo

Мнениеот Опълченец » Пет Апр 01, 2011 4:57 pm

Освем че не вдяваш нищо си и сляп къде видя че съм написал че ми се гади емотиконите който съм сложил изразяват плач и тъга и момченце недеи да ми поставяш думи и изрази в устата който несъм изказвал щото.... :evil: .И от кога взе ти да решаваш какви униформи ще се носят в клуба и да се праш на някакъв фактор доколкото си спомням несме те избирали за такъв .
Опълченец

Мнениеот goro » Пет Апр 01, 2011 5:27 pm

Ей.. момчета, не захващайте спор по безспорен въпрос. Нали се разбрахме, че униформите трябва да бъдат близо до избрания еталон, т.е. двуредни. В най- блзико време ще внеса предложение да поставим срок всеки да се приведе в изправност, след който в мерроприятия ще участват само изрядните. По друг начин не може да се реши проблема.
Аватар
goro
Site Admin

Следваща

Назад към Организационни въпроси