FACEBOOK СТРАНИЦАТА НАНС ЕДИНЕНИЕ

Модератор: goro

FACEBOOK СТРАНИЦАТА НАНС ЕДИНЕНИЕ

Мнениеот djendo » Чет Май 09, 2013 2:01 pm

https://www.facebook.com/groups/129588077237014/

ТОВА Е ГРУПАТА , НА СЪЮЗА :mrgreen:
Аватар
djendo

Re: FACEBOOK СТРАНИЦАТА НАНС ЕДИНЕНИЕ

Мнениеот tasco » Чет Май 09, 2013 4:02 pm

Браво Джендо :-)
Каза и го направи. :-)
Сега остава да се поддържа и да събира все повече привърженици. Дано повече хора се включат и помогнат за популяризирането на съюза.

Но имайте предвид, че не е добре да забравяме родния си форум. Клюкарника (разбирайте Facebook :lol: ) е много полезен понякога, но нашият форум е мястото, където трябва да сме по-често. Поне по мое мнение :-)
Аватар
tasco

Мнениеот goro » Пет Май 10, 2013 8:06 pm

Прав е Тасо. Не трябва да забравяме форума, защото много са читателите а малко са писателите. Сега виждам голяма активност във Facebooka. Дано се пренесе и тук.
Аватар
goro
Site Admin

Мнениеот Меги » Съб Май 11, 2013 12:04 am

Дано, ама Фейсбука е по-модерен от форумите :P , така че доста хора ще продължат да са активни там :)
Изображение
Аватар
Меги

Мнениеот tasco » Съб Май 11, 2013 5:09 am

goro написа:... Сега виждам голяма активност във Facebooka. Дано се пренесе и тук.

Жоро и аз се надявам активността да се пренесе и в нашия форум. Но какот много често и тук има едно голямо "НО". В клюкарника е по-лесно, защото много простичко можеш да използваш труда и мненията на другите. Просто "лайкваш" нещо си (казано на чист български), споделяш го и си готов. Няма нужда да се пОтиш и да се трудиш за да напишеш пет думи. Пък и понякога е доста трудно да изкажеш собственото си мнение. Къде къде по-лесно е да ползваш текстовете, мнението или изказванията на други и само да ги "постваш" (казано на чист български).

Уточнение!!!
Не ме разбирайте грешно. Изобщо не омаловажавам значението на Facebook. Още по-малко труда на Джендо и всички, които публикуват там. Аз също мисля да го правя. Тази страница е от ОГРОМНА полза за съюза, защото потребителите на социалната мрежа са достатъчно много и по този начин нашата дейност ще се популяризира сред много хора, които все още не знаят за нашия съюз. Просто искам да кажа, че е добре да се опитаме да сме по-активни в нашия форум, като коментираме конкретно нашата дейност. И по възможност да насочим хора от страницата във Facebook към нашия форум.
Аватар
tasco

Мнениеот tasco » Съб Май 11, 2013 5:18 am

Меги написа:Дано, ама Фейсбука е по-модерен от форумите :P , така че доста хора ще продължат да са активни там :)

Не знам дали е по-модерен или по-популярен. Но каквото и от двете да е не смятам, че трябва зарязваме нашето собствено пространство. Да не би всички да ходим облечени по новите модни тенденции на великите дизайнери, защото те са по-модерни? :-). Лично аз си ходя с дънките, които бяха модерни преди 20 години :-) или повече? Не знам :-). Това в кръга на шегата :-)
В поста по-горе, вече казах мнението си относно страницата ни във Facebook. Сега остава само да помоля наистина активността там да се пренесе и тук. Поне частично.
Аватар
tasco

Мнениеот tasco » Съб Май 11, 2013 5:28 am

Извинявам се, но забравих още нещо. А мисля, че е много важно.

МОЛБА.
Поне към членовете на съюза и тези, които четат този форум.
Нека не превръщаме Facebook страницата на НС Единение в боза. И без това Facebook = "Клюкарник" по лично мое мнение. Би било много хубаво и полезно за нашия съюз, ако там се публикуват, коментират, харесват и т.н. единствено и само неща, свързани с целите и дейността на съюза. Всичко останало може да си остане в личните профили на всеки, който иска да го сподели. Само така можем да покажем нашето истинско отношение към България и целите, за които сме се събрали. И вероятността да привлечем нови потребители на форума и наши членове е по-голяма. Писането и публикуването на каквото и да е, просто за да напълним страницата с дейност, е по-скоро вредно, отколкото полезно.
Аватар
tasco

Назад към За форума и къде да разгледам и да си копирам снимки от мероприятията на ЕДИНЕНИЕ