Добре дошли в обновения форум

Модератор: goro

Re: Добре дошли в обновения форум

Мнениеот Меги » Вто Окт 06, 2009 12:53 pm

Здравейте и от мен!
Радвам се, че се поразмърдахме малко с помощта на Siaro Barut4i :) . Надявам се, че той наистина ще разбере, че тук никой не се стреми да контролира всичко. Просто засега в този форум ще има един модератор/администратор. Живот и здраве, нататък нещата вероятно ще се променят.
Колкото до с "османското присъствие" по нашите земи - положението е страшно, оказва се. Винаги съм си мислила, че проблема с турцизирането на страната е само наш си, български, по разбираеми исторически причини. Оказа се (откритието си е само мое, може би вие вече го знаете), че в цяла Европа положението е май близо до критичното. Довечера ще има официална премиера книга на италианската журналистка Ориана Фалачи. Имах възможността да прочета части от нея преди излизането й на пазара. Останах потресена и ужасена! Авторката говори за Италия предимно, но споменава и Холандия, и други европейски държави. Там турцизирането е направо повсеместно. В Холандия в разстояние на 10-20 години са издигнати над 400 джамии!!!!!!! В България вестниците скоро съобщиха, че "1100 джамии поздравиха вярващите с края на Рамазана". !!!!!!!!
В това отношение Siaro Barut4i май е прав, прекалено много си мълчим. Пък нали казват - мълчанието е знак на съгласие.
Ако се интересувате - книгата се казва "Ориана Фалачи. Интервю със себе си. Апокалипсис".
Аз ще я прочета изцяло, макар че вече съня ми се разби от нея, защото винаги съм си мислела, че само в България е така, но там, в Европата, е чисто и може да се диша спокойно.
Евгени, страхотно описание на ситуацията :)
Изображение
Аватар
Меги

Мнениеот evgeni » Вто Окт 06, 2009 5:00 pm

Меги написа:...Евгени, страхотно описание на ситуацията :)...

ОООоооо мога и много по :twisted: , обаче нали сме сериозен форум... :roll:
P.S....ти да видиш в еснафският форум как съм се развихрилИзображение
Изображение
Аватар
evgeni

Мнениеот Меги » Сря Окт 07, 2009 2:22 pm

evgeni написа:
Меги написа:...Евгени, страхотно описание на ситуацията :)...

ОООоооо мога и много по :twisted: , обаче нали сме сериозен форум... :roll:
P.S....ти да видиш в еснафският форум как съм се развихрилИзображение

Хе-хе-хе, гледах, четох, много се кефих и много се смях. :) :) :)
И пак ще го направя :P скоро... после :lol:
Обаче явно не съм чак толкова запозната с новите интернет изпълнения, нещо не можах да се справя със създаването на блог (или каквото беше там :oops: ), та не зная дали мога да се включвам отвреме навреме в сладките ви разговорки. Но видях, че съм VIP сътрудник и ще сътруднича с всички сили :lol: , макар и отдалеч.
Поздрави на всички в Сопот!
Изображение
Аватар
Меги

Мнениеот evgeni » Сря Окт 07, 2009 6:04 pm

Меги написа:... видях, че съм VIP сътрудник...

Щом си VIP сътрудник, значи вече имаш профил в Google, и можеш да пишеш в енафския форум. Влиза се с имейл и парола- дано да ги помниш. Защото Светльо си е забравил паролата, и за всеки случай да е по-сигурно май и имейла не е същия :lol: :lol: :lol:
Това е за публикуване на статия, а коментар можеш да напишеш всякак, дори като анонимна.
Ако не ти стана ясно, най-от горе на есн.форум има бутончета с инструкции за публикуване на статия и коментари :wink:
Изображение
Аватар
evgeni

Предишна

Назад към За форума и къде да разгледам и да си копирам снимки от мероприятията на ЕДИНЕНИЕ